PAIKALLISYHDISTYSTEN YHTEYSHENKILÖT

Imatran Matkailuyhdistys ry:
Puheenjohtaja: Matti Niemeläinen, 040 513 5321
Jäsenasiat: Marja Lankinen, 040 574 0433

Itä-Hämeen Matkailuyhdistys ry:

Puheenjohtaja: Jari Niemi, 044 736 0705, jari.niemi(at)mediataloesa.fi
Varapuheenjohtaja: Asko Alho, 040 557 2994, asko.alho(at)phnet.fi
Sihteeri: Anja Vahteristo-Järvinen, 040 559 1030, anja.vahteristo.jarv(at)gmail.com

Sysmä ja Hartola: Raija Hänninen, 044 713 4511, raija.hanninen(at)sysma.fi
Heinola: Heikki Mäkilä, 044 769 4141, heikki.makila(at)heinola.fi

Lapin Matkailuyhdistys ry:

Esko Suorsa, 0400 808 066, lmy(at)hotmail.fi

Pohjois-Karjalan Matkailu ry:
Puheenjohtaja: Marja Tiittanen, 050 598 3290, marja.tiittanen(at)pohjoiskarjalanmatkailu.fi
Sihteeri: Airi Okkonen, 045 894 7557, airi.okkonen(at)pohjoiskarjalanmatkailu.fi

Turun Seudun Matkailijat ry:
Torsti Rekola, 050 571 1303, torsti.rekola(at)matkailulehti.fi